LM2936MP-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM2936MP-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT223-4
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LM2936MP-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM2936MP-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61674 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 50mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 40V
Toimittaja Device Package SOT-223-4 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 60dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM2936MP-3.3/NOPB
LM2936MP-3.3/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-223-4 Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 15µA Nykyinen - Tuotos 50mA