LM3207TL-2.53/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM3207TL-2.53/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 2.53V 0.65A 9USMD
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3207TL-2.53/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3207TL-2.53/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 2.53V 0.65A 9USMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4515 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.53V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.7V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 9-TuSMD Sarja -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 9-WFBGA
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LM3207TL-2.53/NOPBDKR
LM3207TL-2.53DKR
LM3207TL-2.53DKR-ND
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.53V 1 Output 650mA 9-WFBGA Nykyinen - Tuotos 650mA