LM340T-15/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM340T-15/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 1A TO220-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LM340T-15/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM340T-15/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 1A TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67165 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 2V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-220-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LM340T15NOPB Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A TO-220-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 8mA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot -