LM3411M5X-3.3
Tuote-esittely
Osa numero: LM3411M5X-3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM3411M5X-3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LM3411M5X-3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6301 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Jännite - Input -
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 50µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 15mA Nykyinen - Cathode 150µA
Perusosan osanumero LM3411
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM3414HVMRX/NOPB
LM3414HVMRX/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 1A 8SO
Varastossa: 98062 pcs
ladata:
RFQ
LM3411M5X-5.0/NOPB
LM3411M5X-5.0/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 5V SOT23-5
Varastossa: 151375 pcs
ladata:
RFQ
LM3411M5X-3.3/NOPB
LM3411M5X-3.3/NOPB
Kuvaus: IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5