LM341T-15/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM341T-15/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM341T-15/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM341T-15/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68563 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-220-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 69dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM341T-15/NOPB
LM341T15NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 4mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -