LM3420M5-12.6
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM3420M5-12.6
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC CTRLR LIION BAT CHRG SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3420M5-12.6: n tekniset tiedot
Osa numero LM3420M5-12.6 Valmistaja N/A
Kuvaus IC CTRLR LIION BAT CHRG SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5626 pcs Tietolomake
Jännitesyöttö (maksimi) 20V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Ohjelmoitavat ominaisuudet -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
Muut nimet *LM3420M5-12.6TR
LM3420M5-12.6-ND
LM3420M5-12.6TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Solujen määrä 3 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä -
Vianmääritys - Yksityiskohtainen kuvaus Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Nykyinen - Lataaminen - Latausvirta - Max -
Akun jännite 12.6V akku kemia Lithium Ion