LM3503ITL-25EV
Tuote-esittely
Osa numero: LM3503ITL-25EV
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVALUATION LM3503ITL-25
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
  • Viesti
LM3503ITL-25EV: n tekniset tiedot
Osa numero LM3503ITL-25EV Valmistaja N/A
Saatavana oleva määrä 4348 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 25V Jännite - Input 2.7 V ~ 5.5 V
Hyödynnetään IC / Part LM3503 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Lähdöt ja tyyppi 2, Non-Isolated
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Nykyinen - Tuotos / kanava 9mA