LM3503SQ-16
Tuote-esittely
Osa numero: LM3503SQ-16
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM3503SQ-16: n tekniset tiedot
Osa numero LM3503SQ-16 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3190 pcs Tietolomake
Jännite (min) 2.5V Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V
Voltage - lähtö 16V Tyyppi DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Toimittaja Device Package 16-WQFN (4x4)
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 16-WFQFN Exposed Pad Muut nimet LM3503SQ-16DKR
LM3503SQ16
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus 1MHz himmennys Analog, PWM
Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 400mA (Switch) 16-WQFN (4x4) Nykyinen - Tuotos / kanava 400mA (Switch)