LM3503SQX-35
Tuote-esittely
Osa numero: LM3503SQX-35
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM3503SQX-35: n tekniset tiedot
Osa numero LM3503SQX-35 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6600 pcs Tietolomake
Jännite (min) 2.5V Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V
Voltage - lähtö 35V Tyyppi DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Toimittaja Device Package 16-WQFN (4x4)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 16-WFQFN Exposed Pad Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Sisäinen kytkin (s) Yes Taajuus 1MHz
himmennys Analog, PWM Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) 16-WQFN (4x4)
Nykyinen - Tuotos / kanava 750mA (Switch) Perusosan osanumero LM3503