LM3622AM-8.2/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM3622AM-8.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC CTRLR LI-ION BAT CHRG 8-SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3622AM-8.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3622AM-8.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC CTRLR LI-ION BAT CHRG 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4432 pcs Tietolomake
Jännitesyöttö (maksimi) 24V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Ohjelmoitavat ominaisuudet -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet *LM3622AM-8.2
*LM3622AM-8.2/NOPB
LM3622AM-8.2
LM3622AM-8.2-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (TA)
Solujen määrä 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä -
Vianmääritys - Yksityiskohtainen kuvaus Charger IC Lithium Ion 8-SOIC
Nykyinen - Lataaminen Constant Latausvirta - Max -
Akun jännite 8.2V akku kemia Lithium Ion