LM3671MFX-1.875
Tuote-esittely
Osa numero: LM3671MFX-1.875
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM3671MFX-1.875: n tekniset tiedot
Osa numero LM3671MFX-1.875 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3817 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.875V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.7V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 2MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Nykyinen - Tuotos 600mA Perusosan osanumero LM3671