LM3671TL-3.3/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM3671TL-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC 5USMD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LM3671TL-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3671TL-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC 5USMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93432 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.7V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1.41x1.08) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-WFBGA, DSBGA
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LM3671TL-3.3/NOPBTR
LM3671TL-3.3TR
LM3671TL-3.3TR-ND
LM3671TL33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA Nykyinen - Tuotos 600mA