LM3674MF-1.5EV
Tuote-esittely
Osa numero: LM3674MF-1.5EV
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVALUATION LM3674MF-1.5
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LM3674MF-1.5EV: n tekniset tiedot
Osa numero LM3674MF-1.5EV Valmistaja N/A
Saatavana oleva määrä 1881 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 1.5V Jännite - Input 2.7 V ~ 5.5 V
Hyödynnetään IC / Part LM3674 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet LM3674MF15EV
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus LM3674 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 600mA