LM3676SDX-1.8
Tuote-esittely
Osa numero: LM3676SDX-1.8
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 8WSON
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM3676SDX-1.8: n tekniset tiedot
Osa numero LM3676SDX-1.8 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 8WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6698 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.9V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 8-WSON (3x3) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-WFDFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 2MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 8-WFDFN Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 600mA Perusosan osanumero LM3676
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM3677LE-1.2/NOPB
LM3677LE-1.2/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON
Varastossa: 5777 pcs
ladata:
RFQ
LM3676SDX-1.8/NOPB
LM3676SDX-1.8/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 8WSON