LM3691TL-1.8EV
Tuote-esittely
Osa numero: LM3691TL-1.8EV
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL FOR LM3691TL 1.8V
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
  • Viesti
LM3691TL-1.8EV: n tekniset tiedot
Osa numero LM3691TL-1.8EV Valmistaja N/A
Kuvaus BOARD EVAL FOR LM3691TL 1.8V Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 5547 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 1.8V Jännite - Input 2.3 V ~ 5.5 V
Hyödynnetään IC / Part LM3691 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Päätarkoitus DC/DC, Step Down Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Taajuus - Switching 4MHz Yksityiskohtainen kuvaus LM3691 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nykyinen - Tuotos 1A Board Type Fully Populated