LM385BM-2.5/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM385BM-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Viesti
LM385BM-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM385BM-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81227 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±1.5% lämpötila kerroin 150ppm/°C
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet *LM385BM-2.5/NOPB
LM385BM25NOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 120µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 20mA
Nykyinen - Cathode 20µA Perusosan osanumero LM385
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM385BLPR-2-5
LM385BLPR-2-5
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Varastossa: 327150 pcs
ladata:
RFQ
LM385BMX-1.2
LM385BMX-1.2
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.235V 8SOIC
Varastossa: 172691 pcs
ladata:
RFQ
LM385BM-2.5
LM385BM-2.5
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC