LM385Z-2.5/LFT7
Tuote-esittely
Osa numero: LM385Z-2.5/LFT7
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
lomakkeissa:
  • Viesti
LM385Z-2.5/LFT7: n tekniset tiedot
Osa numero LM385Z-2.5/LFT7 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6605 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±3% lämpötila kerroin 150ppm/°C
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 120µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±3% 20mA TO-92-3 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 20mA Nykyinen - Cathode 20µA