LM3S308-IQN25
Tuote-esittely
Osa numero: LM3S308-IQN25
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3S308-IQN25: n tekniset tiedot
Osa numero LM3S308-IQN25 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6417 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 48-LQFP (7x7)
Nopeus 25MHz Sarja Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300
RAM Koko 4K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 16KB (16K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 48-LQFP
Muut nimet 726-1089 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 28
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)