LM3S6432-IQC50
Tuote-esittely
Osa numero: LM3S6432-IQC50
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3S6432-IQC50: n tekniset tiedot
Osa numero LM3S6432-IQC50 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6244 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14)
Nopeus 50MHz Sarja Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000
RAM Koko 32K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 96KB (96K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet 726-1074 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 43
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 96KB (96K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)