LM3S8938-IQC50
Tuote-esittely
Osa numero: LM3S8938-IQC50
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3S8938-IQC50: n tekniset tiedot
Osa numero LM3S8938-IQC50 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5919 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14)
Nopeus 50MHz Sarja Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000
RAM Koko 64K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 256KB (256K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet 726-1125
LM3S8938-IQC50-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 38
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)