LM4040A10IDCKR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM4040A10IDCKR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 10V SC70
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LM4040A10IDCKR: n tekniset tiedot
Osa numero LM4040A10IDCKR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 10V SC70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66157 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin 100ppm/°C
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet 296-20856-2
LM4040A10IDCKRG4
LM4040A10IDCKRG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 180µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA