LM4040D25IDCKTG4
Tuote-esittely
Osa numero: LM4040D25IDCKTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SC70
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
LM4040D25IDCKTG4: n tekniset tiedot
Osa numero LM4040D25IDCKTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130858 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin 150ppm/°C
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 35µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SC-70-5 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 15mA Nykyinen - Cathode 80µA
Perusosan osanumero LM4040D25
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM4040D25IDCKRG4
LM4040D25IDCKRG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Varastossa: 340985 pcs
ladata:
RFQ
LM4040D25IDBZTG4
LM4040D25IDBZTG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Varastossa: 147498 pcs
ladata:
RFQ
LM4040D25IDCKT
LM4040D25IDCKT