LM4040EIM3X-2.5
Tuote-esittely
Osa numero: LM4040EIM3X-2.5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM4040EIM3X-2.5: n tekniset tiedot
Osa numero LM4040EIM3X-2.5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 240203 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 150ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet LM4040EIM3X-2.5TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 35µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA SOT-23-3
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA