LM4041C12IDCKRG4
Tuote-esittely
Osa numero: LM4041C12IDCKRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SC70
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM4041C12IDCKRG4: n tekniset tiedot
Osa numero LM4041C12IDCKRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SC70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 292896 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.225V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin 100ppm/°C
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 20µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SC-70-5 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 12mA Nykyinen - Cathode 80µA
Perusosan osanumero LM4041C12
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM4041C12IDBZR
LM4041C12IDBZR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Varastossa: 99513 pcs
ladata:
RFQ
LM4041C12ILPR
LM4041C12ILPR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3
Varastossa: 277041 pcs
ladata:
RFQ
LM4041C12IDCKR
LM4041C12IDCKR
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.225V SC70