LM4041D12QDBZTG4
Tuote-esittely
Osa numero: LM4041D12QDBZTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
lomakkeissa:
  • Viesti
LM4041D12QDBZTG4: n tekniset tiedot
Osa numero LM4041D12QDBZTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6385 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.225V Jännite - Input -
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin 150ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 20µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±1% 12mA SOT-23-3 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 12mA Nykyinen - Cathode 80µA
Perusosan osanumero LM4041D12
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM4041D12ILP
LM4041D12ILP
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3
Varastossa: 303898 pcs
ladata:
RFQ
LM4041D12QDBZT
LM4041D12QDBZT
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23