LM4120IM5X-1.8
Tuote-esittely
Osa numero: LM4120IM5X-1.8
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM4120IM5X-1.8: n tekniset tiedot
Osa numero LM4120IM5X-1.8 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2943 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Jännite - Input 2 V ~ 12 V
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Series Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 36µVp-p
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 20µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply 275µA
Nykyinen - Tuotos 5mA Perusosan osanumero LM4120
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM4120IM5X-2.5/NOPB
LM4120IM5X-2.5/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Varastossa: 126198 pcs
ladata:
RFQ
LM4120IM5X-2.5
LM4120IM5X-2.5
valmistajat: N/A
Varastossa: 4850 pcs
ladata:
RFQ
LM4120IM5X-1.8/NOPB
LM4120IM5X-1.8/NOPB
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5