LM4120IM5X-4.1
Tuote-esittely
Osa numero: LM4120IM5X-4.1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM4120IM5X-4.1: n tekniset tiedot
Osa numero LM4120IM5X-4.1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2815 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.096V Jännite - Input 2 V ~ 12 V
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 36µVp-p
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 20µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply 275µA
Nykyinen - Tuotos 5mA Perusosan osanumero LM4120