LM4128AMFX-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM4128AMFX-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM4128AMFX-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM4128AMFX-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76295 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin 75ppm/°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Melu - 10 Hz - 10 kHz -
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 275µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply 100µA
Nykyinen - Tuotos 20mA Perusosan osanumero LM4128