LM4128DMF-1.8/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM4128DMF-1.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LM4128DMF-1.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM4128DMF-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50358 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Jännite - Input 2.2 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin 100ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Series Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet *LM4128DMF-1.8/NOPB
LM4128DMF-1.8/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 170µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±1% 20mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply 100µA Nykyinen - Tuotos 20mA