LM4128DMFX-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM4128DMFX-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM4128DMFX-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM4128DMFX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119758 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Jännite - Input 3.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin 100ppm/°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Melu - 10 Hz - 10 kHz -
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 310µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±1% 20mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply 100µA
Nykyinen - Tuotos 20mA Perusosan osanumero LM4128