LM4132DMF-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM4132DMF-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LM4132DMF-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM4132DMF-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 96152 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±0.4% lämpötila kerroin 20ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Series Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet 296-35567-2
LM4132DMF-2.5/NOPBTR
LM4132DMF-2.5/NOPBTR-ND
LM4132DMF25NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 240µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.4% 20mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply 100µA Nykyinen - Tuotos 20mA
Perusosan osanumero LM4132
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM4132DMF-4.1
LM4132DMF-4.1
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
Varastossa: 3981 pcs
ladata:
RFQ
LM4132DMF-1.8/NOPB
LM4132DMF-1.8/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
Varastossa: 100265 pcs
ladata:
RFQ
LM4132DMF-2.5
LM4132DMF-2.5
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5