LM43601QPWPTQ1
Tuote-esittely
Osa numero: LM43601QPWPTQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 16SSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
LM43601QPWPTQ1: n tekniset tiedot
Osa numero LM43601QPWPTQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 16SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23303 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1V Voltage - lähtö (Max) 28V
Jännite - tulo (Min) 3.5V Jännite - tulo (Max) 36V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 16-HTSSOP Sarja Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 296-42536-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 200kHz ~ 2.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 1A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 1A