LM5101ASD
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM5101ASD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LM5101ASD: n tekniset tiedot
Osa numero LM5101ASD Valmistaja N/A
Kuvaus IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 49591 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 10-WSON (4x4)
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 430ns, 260ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-WDFN Exposed Pad
Muut nimet LM5101ASDTR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
input Frequency 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Syötetyyppi Non-Inverting
Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V Porttityyppi N-Channel MOSFET
Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 3A, 3A Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent
Perusosan osanumero LM5101
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM5101ASDX/NOPB
LM5101ASDX/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Varastossa: 62052 pcs
ladata:
RFQ
LM5101AMRX/NOPB
LM5101AMRX/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8SOPWRPAD
Varastossa: 66563 pcs
ladata:
RFQ
LM5101BMA
LM5101BMA
Kuvaus: IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC