LM5101BMAX/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM5101BMAX/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DVR HALF BRIDG 100V 2A 8-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LM5101BMAX/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM5101BMAX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC DVR HALF BRIDG 100V 2A 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77083 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 570ns, 430ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A
Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent Perusosan osanumero LM5101
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM5101ASDX/NOPB
LM5101ASDX/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Varastossa: 62052 pcs
ladata:
RFQ
LM5101BSDX
LM5101BSDX
valmistajat: N/A
Varastossa: 6003 pcs
ladata:
RFQ
LM5101BMA
LM5101BMA
Kuvaus: IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC
LM5101BSD/NOPB
LM5101BSD/NOPB
Kuvaus: IC DRIVER HALF-BRIDGE HV 10WSON
LM5101BMA/NOPB
LM5101BMA/NOPB
LM5101BMAX
LM5101BMAX
Kuvaus: IC DVR HALF BRIDG 100V 2A 8-SOIC