LM5145EVM-HD-20A
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM5145EVM-HD-20A
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL BOARD FOR LM5145
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Varaston kunto 876 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LM5145EVM-HD-20A: n tekniset tiedot
Osa numero LM5145EVM-HD-20A Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL BOARD FOR LM5145 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 876 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 5V Jännite - Input 24 V ~ 72 V
Hyödynnetään IC / Part LM5145 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet 296-47139
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 220kHz
Yksityiskohtainen kuvaus LM5145 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 20A