LM536003QDSXRQ1
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM536003QDSXRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK FIXED 650MA 10WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM536003QDSXRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero LM536003QDSXRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK FIXED 650MA 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40034 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 3.8V Jännite - tulo (Max) 36V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 10-WSON (3x3) Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-WFDFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 2.1MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 650mA