LM53601NQDSXTQ1
Tuote-esittely
Osa numero: LM53601NQDSXTQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1A SYNC 10WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LM53601NQDSXTQ1: n tekniset tiedot
Osa numero LM53601NQDSXTQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1A SYNC 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27647 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 3.8V Jännite - tulo (Max) 36V
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-43386-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 1A