LM53603AMPWPT
Tuote-esittely
Osa numero: LM53603AMPWPT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
LM53603AMPWPT: n tekniset tiedot
Osa numero LM53603AMPWPT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16072 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) 10V
Jännite - tulo (Min) 3.9V Jännite - tulo (Max) 36V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 16-HTSSOP Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 296-45234-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 3A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 3A