LM73605QRNPRQ1
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM73605QRNPRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM73605QRNPRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero LM73605QRNPRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 27593 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1V Voltage - lähtö (Max) 34.2V
Jännite - tulo (Min) 3.5V Jännite - tulo (Max) 36V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 30-WQFN (6x4) Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 30-WFQFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 296-49517-2
LM73605QRNPRQ1-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 350kHz ~ 2.2MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 5A 30-WFQFN Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 5A