LM78M12CH/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM78M12CH/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 500MA TO39-3
lomakkeissa:
  • Viesti
LM78M12CH/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM78M12CH/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 500MA TO39-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5949 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-39-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 71dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM78M12CH
*LM78M12CH/NOPB
LM78M12CH
LM78M12CH-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-39-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 3mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -