LMF100CIWM
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMF100CIWM
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LMF100CIWM: n tekniset tiedot
Osa numero LMF100CIWM Valmistaja N/A
Kuvaus IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4685 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4 V ~ 15 V Toimittaja Device Package 20-SOIC
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Lukumäärä Suodattimet 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Taajuus - Cutoff tai keskus 100kHz