LMR14006YDDCT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMR14006YDDCT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ 0.6A 6SOT
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LMR14006YDDCT: n tekniset tiedot
Osa numero LMR14006YDDCT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 0.6A 6SOT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59784 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.765V Voltage - lähtö (Max) 38.8V
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 40V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package TSOT-23-6 Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 296-39044-2
LMR14006YDDCT-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2.1MHz