LMR16006YEVM
Tuote-esittely
Osa numero: LMR16006YEVM
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL BOARD FOR LMR16006Y
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LMR16006YEVM: n tekniset tiedot
Osa numero LMR16006YEVM Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL BOARD FOR LMR16006Y Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 3650 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 5V Jännite - Input 6 V ~ 60 V
Hyödynnetään IC / Part LMR16006 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet 296-45791
LMR16006YEVM-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 2.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMR16006 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 600mA