LMS1587CSX-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LMS1587CSX-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
LMS1587CSX-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMS1587CSX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59665 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.3V @ 3A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 13V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LMS1587CSX-3.3/NOPB
LMS1587CSX-3.3/NOPBTR
LMS1587CSX33NOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A DDPAK/TO-263-3 Nykyinen - Supply (Max) 13mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 7mA Nykyinen - Tuotos 3A