LMS8117ADTX-3.3
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMS8117ADTX-3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LMS8117ADTX-3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LMS8117ADTX-3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7080 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.25V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package TO-252-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60 ~ 75 dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LMS8117ADTX-3.3TR Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-252-3 Nykyinen - Supply (Max) 10mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 1A