LMV7275MFX/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMV7275MFX/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC COMP SGL 1.8V R-R IN SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LMV7275MFX/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMV7275MFX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC COMP SGL 1.8V R-R IN SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 172022 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V Jännite - Input Offset (Max) 4mV @ 5V
Tyyppi General Purpose Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Etenemisviive (Max) 2.1µs
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Lepovirta (Max) 14µA Nykyinen - Output (Typ) -
Nykyinen - Input Bias (Max) 0.01µA @ 5V CMRR, PSRR (Typ) 78dB CMRR, 80dB PSRR