LMZ13608EVAL/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ13608EVAL/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL LMZ13608
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LMZ13608EVAL/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ13608EVAL/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus BOARD EVAL LMZ13608 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 4217 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 1.2V, 2.5V, 3.3V, 5V Jännite - Input 6 V ~ 36 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ13608 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet LMZ13608EVALNOPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching -
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ13608 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 8A