LMZ14203EVAL/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ14203EVAL/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL PWR MODULE LMZ14203
  • Viesti
LMZ14203EVAL/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ14203EVAL/NOPB Valmistaja N/A
Saatavana oleva määrä 3923 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 6 V ~ 42 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ14203 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet LMZ14203EVAL
LMZ14203EVAL-ND
LMZ14203EVALNOPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching Up to 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ14203 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 3A