LMZ22008TZ/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ22008TZ/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 0.8-6V 8A
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
32 pcs
64 pcs
128 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Viesti
LMZ22008TZ/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ22008TZ/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.8-6V 8A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5883 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 0.8 ~ 6 V Jännite - tulo (Min) 6V
Jännite - tulo (Max) 20V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Koko / Dimension 0.59" L x 0.59" W x 0.23" H (15.0mm x 15.0mm x 5.9mm) Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-PMOD-11, Power Module
Muut nimet LMZ22008TZNOPB Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet UVLO tehokkuus 92%
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 8A 6V - 20V Input Nykyinen - Output (Max) 8A