LMZ23605EVAL/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ23605EVAL/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL PWR MOD LMZ23605
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LMZ23605EVAL/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ23605EVAL/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus BOARD EVAL PWR MOD LMZ23605 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 3622 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 6 V ~ 36 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ23605 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet 296-38400
LMZ23605EVAL/NOPB-ND
LMZ23605EVALNOPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 812kHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ23605 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 5A